به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمد صادقی نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: با اعلام نتایج کنکور سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در سال ۹۶ مشخص شد ۵۲ دانش آموز دختر و پسر شهرستان بافت حائز رتبه های زیر هزار شده اند.

وی با تبریک این موفقیت به دانش آموزان یاد شده، خانواده ها، معلمان و تمام برنامه ریزان آموزشی تصریح کرد: ۵۲ نفر از دانش آموزان کنکور سراسری موفق به کسب رتبه های زیر هزار شده اند که این مبین رشد علمی و آموزشی دانش آموزان و تلاش مضاعف معلمان است.

معاون آموزش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافت نیز این موفقیت را به دانش آموزان و همه برنامه ریزان امور آموزشی تبریک گفت و افزود: امسال در آزمون سراسری ۹۶ از مجموع   ۱۹۴۳ نفر شرکت کننده تعداد ۵۲ نفر رتبه زیر هزار کسب کرده اند که نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشتیم.

ماشاالله شهابی نژاد اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی و کیفیت بخشی به امر آموزش بتوانیم در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ شتاب بیشتری به برنامه های آموزشی دانش آموزان بدهیم و در پایان خروجی اثرگذاری داشته باشیم.

بر پایه این گزارش: تجزیه و تحلیل کنکور سراسری ۹۶ و کسب رتبه های برتر با حضور مدیر آموزش و پرورش و معاونان آموزشی و پرورشی و پشتیبانی و کارشناسان حراست و بازرسی و مدیران مدارس متوسطه دوره دوم در دفتر مدیر آموزش و پرورش تشکیل شد و در پایان از زحمات همه مدیران و عوامل اجرایی قدردانی شد.